لیفت صورت و گردن

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : جراحی لیفت صورت از جمله جراحی های سلیقه ای می باشد و هیچ گونه اجباری وجود ندارد که مثلا اگر دچار پیر... با عنوان : لیفت صورت و گردن بخوانید :

جراحی لیفت صورت از جمله جراحی های سلیقه ای می باشد و هیچ گونه اجباری وجود ندارد که مثلا اگر دچار پیری پوستی هستید حتما باید عمل انجام دهید… این عمل کاملا دل به خواه محسوب می شود. چنانچه تصمیم به انجام لیفت صورت را دارید ، می بایست موارد شرایط زیر را داشته باشید.
• از لحاظ فیزیکی سالم باشید.
• سیگاری نباشید.
• دارای نگرش نگرش خوب و مثبت باشید و هدفتان زیبایی و بهبود ظاهر خود باشد.

لیفت صورت

چه مواردی شامل لیفت صورت و گردن نمی شود؟
باید بدانید که لیفت صورت و گردن می تواند موجب شادابی و جوان سازی پوست شما بشود اما هیچ تغییری در فرم و استایل پایه ای صورت شما ایجاد نمی کند.
همچنین لازم به تذکر می باشد که این جراحی صورت شما را جوان سازی می کند  و پیری پوست را از بین می برد اما از پیری جلوگیری نمی کند.
تذکر مهم در خصوص جراحی لیفت صورت و گردن
لازم به تذکر می باشد که جراحی لیفت صورت ، نوعی جراحی (عمل) می باشد و تنها توسط جراح انجام    می گردد. یعنی سایر درمان های جوان سازی ممکن است موثر نباشند و تنها می توانند زمان جراحی لیفت صورت را عقب بیاندازند. روش های غیر جراحی درمان کننده و از بین برنده پیری پوست نمی توانند باشند و فقط می توانند آهنگ پیری پوست را کند کنند.

 


تشریح عمل لیفت صورت و گردن
در عمل لیفت صورت و گردن افتادگی پوست صورت و گردن با برداشته شدن پوست و چربی اضافه و جمع کردن عضلات شل شده تصحیح می شود. برش عمل لیفت صورت و گردن بسته به وسعت آن و منطقه ی مورد نظر ممکن است در ناحیه ی پوست سر ، ناحیه ی گیجگاهی ، جلوی گوش و پشت گوش به صورت ممتد یا به صورت مجزا در هر یک از این نواحی باشد. به لیفت تنهای پیشانی و ابرو ( عمل بالا کشیدن ابرو)brow and frontal lift گفته می شود. به لیفت تنهای قسمت تحتانی صورت و قسمت فوقانی گردن که برش آن از جلوی گوش شروع شده و سپس به سمت پشت نرمه گوش ادامه می یابد ، mini lift گفته می شود . درعمل لیفت صورت و گردن پس از دادن برش ، پوست و چربی از روی عضله به سمت قسمت مرکزی صورت آزاد شده ، سپس شلی عضلات گرفته شده ، چربی اضافه برداشنه شده یا ساکشن می شود و سپس پوست اضافه برداشته می شود. در افرادی که دچار شلی عضلات گردن و چین های گردنی می باشند ، از طریق برش در ناحیه زیر چانه ، شلی عضلات سطحی گردن گرفته شده و چربی اضافه ناحیه برداشته شده یا ساکشن می شود.

مدت عمل لیفت صورت و گردن :
مدت عمل لیفت صورت و گردن حدودا 1-3 ساعت طول می کشد.

بیهوشی :
بی حسی موضعی همراه با ایجاد خواب آلودگی یا بیهوشی عمومی

عوارض پس از عمل لیفت صورت و گردن :
برای مدت کوتاهی کبودی ، تورم ، درد ، احساس کشش وجود دارد . از علائم دیگر احساس کرختی و خشکی پوست است.موارد کمی هم که اسکار محل عمل واضح است به راحتی قابل تصحیح می باشد.

آیا لیفت صورت و گردن تاثیری رو ی خطوط سطحی پیشانی ، چین های گوشه ی چشم یا پف زیر چشم ها دارد؟
عمل لیفت صورت و گردن روی خطوط سطحی پیشانی و چین های گوشه ی چشم یا پف زیر چشم ندارد.

چه مراقبت هایی پس از عمل لیفت صورت و گردن مورد نیاز است؟
معمولا به بیمار توصیه می شود که از کمپرس سرد استفاده کند و هنگام خوابیدن یا دراز کشیدن ، سر تخت بلند باشد . در افرادیکه تحت لیفت قسمت تحتانی صورت و گردن قرار گرفته اند ، به هیچ وجه نباید گردن خم شود ، زیرا روی لبه های زخم فشار می آورد ، لذا به بیمار توصیه می شود تا 10 روز از گذاشتن چند بالش هنگام خواب زیر سر یا خم کردن سر هنگام مطالع و غذا خوردن خودداری کند. همچنین چرخاندن سر به دو طرف ، به بخیه ها فشار می آورد.

زمان کشیدن بخیه ها در عمل لیفت صورت و گردن چه موقع است؟
در مواقعی که از نخ ها ی غیر قابل جذب استفاده می شود بسته به نظر جراح بین 10-5 روز بعد بخیه ها کشیده می شوند.

نتایج نهایی در عمل لیفت صورت و گردن چه موقع مشخص می شوند؟
بسته به خصوصیات بدنی هر فرد زمان فروکش کردن ورم متفاوت است و ممکن است تا 12-6 ماه هم بهبود تدریجی دیده شود.

طول مدت بستری بیمار بعد از عمل لیفت صورت و گردن چقدر است؟
بسته به وسعت عمل لیفت صورت و گردن و نظر جراح ، چند ساعت تا چند روز 

جراحی زیبائی به روش مدرن لیپوماتیکهزینه لیفت صورت, انواع لیفت صورت, لیفت صورت با دستگاه, لیفت صورت با جراحی, هزینه لیفتینگ صورت با نخ, بهترین جراح لیفت صورت, فیس لیفت صورت, هزینه مینی لیفت صورت,...
ما را در سایت جراحی زیبائی به روش مدرن لیپوماتیک دنبال می کنید

نویسنده : محمد حسین بازدید : 10 تاريخ : 4 فروردين 1397 ساعت: 0:0